الکتروبهینه در یک نگاه

شرکت الکترو بهینه یکی از بزرگترین تولید کنندگان الکترو موتور در خاورمیانه میباشد که با در اختیار داشتن کادری مجرب و خطوط تولید مجهز اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دارای ظرفیت کافی جهت تولید و تامین الکترو موتورهای مختلف و پمپ های آب مورد نیاز صنایع مرتبط و سایر مصرف کنندگان میباشد.
این شرکت در سال 1372 تاسیس و در سال 1397 پس از انتقال به محل جدید کارخانه واقع در تبریز جاده آذر شهر بعد از نیروگاه حرارتی شهرک صنعتی غرب تبریز در زمینی به مساحت 10000 متر مربع با 6000متر مربع سالن های تولید به فعالیت خود ادامه می دهد.
خطوط تولید شرکت الکترو بهینه مجهز به دستگاه های اتوماتیک تولید الکترو موتور بوده و با در اختیار داشتن یکی از واحدهای قالبسازی منحصر بفرد در ایران قادر به ساخت پیچیده ترین و دقیقترین قالب و ابزارهای خط تولید می باشد.
شرکت الکترو بهینه بعنوان سومین تولید کننده الکترو موتورهای High Efficient (راندمان بالا) فصلی نو در فن آوری صنعت الکترو موتور سازی را در کشور گشوده است.
شرکت الکترو بهینه با استقرار سیستم مدیریت کیفیت با دریافت گواهینامه ISO9001-2008 موفق گردیده تا کلیه فرآیندهای خود را به صورت موثر کنترل و پایش نماید.

کنترل کیفیت

شرکت الکترو بهینه رضایت مشتری را بعنوان مهمترین رکن موفقیت خود هدف گذاری نموده و آن را برای کلیه فرآیندهای سازمان تبیین کرده است.در این میان کنترل کیفیت شرکت الکترو بهینه بعنوان دیده بان کیفیت، کار نظارت در تمام مراحل از ورود مواد خام و اقلام اولیه ،تولید قطعه نیمه ساخته و محصول نهایی را طی 24 ساعت تولید،در دستور کار خود قرار داده و بعنوان نماینده مشتری و همچنین بعنوان بازوی واحد طراحی گام به گام ،همراه و پشتیبان فرآیند تولید قدم بر می دارد.
کنترل اطلاعات و تطبیق آن با نیاز مشتری ،پردازش و تبدیل مشخصات فنی به آیتم های کنترلی ،جمع آوری داده ها و ترسیم نمودارها و نهایتا تجزیه و تحلیل اولیه نتایج از دیگر وظایف مهم محول شده به این بخش است که در امر بهبود مستمر بطور فزاینده ای مثمر ثمر بوده و نتایج آن در قالب اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه باعث رضایتمندی مشتریان می گردد.
همچنین این واحد همگام با واحد خدمات پس از فروش ،از مشتریان پشتیبانی فنی بعمل آورده و هر گونه انتقاد و شکایت مشتری را در کمترین زمان ممکن بررسی و مرتفع می نماید و موجب اطمینان خاطر مشتریان از بابت خدمات رسانی به موقع می گردد.
چشم انداز استراتژی سازمان برای آینده این واحد ،که خود بخش کوچکی از فرآیند تضمین کیفیت الکترو بهینه است،حرکت به سمت کاهش عیوب در حد PPM یا (S6) است.

فروش و بازاریابی

جلب رضایت مشتریان به عنوان مهم ترین هدف واحد فروش و بازاریابی شرکت الکترو بهینه می باشد. این امر با بهره گیری از کادر مجرب و کارآزموده و همچنین برخورداری از سیستم های پیشرفته ارتباطی و اطلاع رسانی در راستای تامین نیاز مشتریان، همگام با دیگر واحد های سازمان صورت پذیرفته است . علاوه بر بازار ایران، هم اکنون حجم زیادی از محصولات این شرکت به صورت مستقیم و غیر مستقیم به کشورهای عراق ،سودان ، تاجیکستان ، افغانستان و پاکستان صادر می گردد. کیفیت بالای محصولات الکترو بهینه سبب افزایش سهم چشم گیر این شرکت در بازار های منطقه شده است.
برخی از استراتژی های اجرایی واحد فروش به شرح ذیل است:
-ارتقا سطح کیفی محصولات از طریق واحد تحقیق و توسعه و توصیه های مشتریان به عنوان مهمترین شریک تجاری شرکت .
-تحویل به موقع و تطابق با خواسته مشتریان بدون وقفه در خطوط تولید آن کارخانجات .
-گارانتی ، خدمات و مشاوره های فنی در اسرع وقت به مشتریان .
-کادر فروش بازاریابی پاسخگو محور و کار آزموده.
-توسعه کانال های فروش در بازار.
– قیمت های رقابتی حتی با محصولات خارجی.
-برگزاری همایش های فنی و توجیهی برای مشتریان در راستای افزایش بهره وری از محصولات.

خدمات پس از فروش

شرکت الکترو بهینه به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان الکترو موتور در خاورمیانه همواره جلب رضایت مشتریان را به عنوان مهمترین هدف خود مد نظر قرار داده و با بهره گیری از کادر مجرب و کار آزموده و همچنین برخورداری از سیستمهای پیشرفته ارتباطی و اطلاع رسانی در راستای تامین نیاز مشتریان قدم بر می دارد.
واحد خدمات پس از فروش شرکت الکترو بهینه جهت نیل به این اهداف اقدام به ایجاد و عملیاتی نمودن خدمات ذیل به هموطنان عزیز و سایر مصرف کنندگان خارجی نموده است:
-پایه گذاری یکی از بزرگترین طرح های جایگزینی الکترو موتورهای فرسوده و یا پر مصرف با الکترو موتورهای راندمان بالا و کم مصرف در منطقه.
-تضمین ارائه خدمات به کلیه محصولات تولیدی شرکت الکترو بهینه از طریق شبکه نمایندگی های خدمات پس از فروش.
-تامین قطعات و لوازم یدکی کلیه محصولات.
-فراهم آوردن سامانه ثبت شکایات در سایت شرکت و رسیدگی فوری به آن ها.
-توسعه شبکه نمایندگی های خدمات پس از فروش.
-کلیه محصولات شرکت الکترو بهینه دارای برچسب هولوگرام است.

همکاران ما